ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?

  1. Super projektas, leidžiantis ne tik į miestą, bet ir į save pažvelgti iš naujo
  2. Įdomus projektas. Daugiau tokių.
  3. projektas man buvo naujas ir įtaigus, nepaisant kai kurių (iš pirmo žvilgsnio – banalių) tekstų
  4. Viskas yra labai labai gerai! Reikia daugiau tokių ekskursijų su vis kitokiais maršrutais.
  5. Ačiū už naujus potyrius, puikius įspūdžius ir prasmingai praleistas kelias spektaklio valandas, kurios prabėgo akimirksniu. Nesustokit, darykit tokius projektus ir toliau, nes tai yra kažkas, ką norisi patirti vėl ir vėl :)
  6. -
  7. Labai stiprus ir įdomus pats formatas, bet turinys - neigiamos emocijos, jokio šviesulio, tik visiškas "parinimas". Tai taip ir likome nesupratę, už ką tiek pinigų sumokėjom, nes labai visi gyrė, o mum nepatiko tai, ką girdėjome. Buvom trise - niekas nebeitume dar kartą. Aš eičiau dar kartą, jeigu būtų alternatyvus turinys, t.y. kas nors nauja.
  8. Visų pirma norėčiau padėkoti, tokio malonaus psichoanalitinio teatro nesu niekada patyrusi. Pastabų neturiu, per mažai praėjo laiko, kad galėčiau blaiviai ir kritiškai vertinti projektą. Vis dar valdo emocijos ir įspūdžiai. Pageidavimai - dažniau ir daugiau tokių projektų.
  9. Reikia daugiau padirbėti, tikrai galima rasti įdomesnių vietų - padaryti maršrutą įdomesnį
  10. Norėčiau labai padėkoti už naujus potyrius, "gaujos" narių šypsenas po spektaklio, sukrėtimą gerąją prasme.