ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?
Noriu daugiau tokių spektaklių, tokių patirčių, Vilniui ir apskritai Lietuvai labai trūksta tokių renginių.
Žiauriai gera idėja.
Norėčiau padėkoti už puikią patirtį ir pagirti už labai puikų žmogiškosios psichologijos išmanymą ir žinojimą, kaip psichologiją pasitelkiant žiūrovą galima panardinti į "svetimą sapną".
AČIŪ, puiki idėja :)
Visumoj - viskas labai gerai. Tačiau yra ką gerinti. Siūlyčiau įterpti daugiau vietų, kuriose žmonėm sakomi skirtingi dalykai. To nesitikėjau ir iš pradžių nesupratau šios gudrybės. Žmonėm kartais girdint skirtingus dalykus galima sukurti BEGALE įdomiausių situacijų. Taip pat norėtųsi aiškesnio siužeto tęstinumo. Siūlyčiau atsisakytų situacijų, kurios yra sukurtos tik dėl efekto, kad visi padarys kažką kartu. Tai irgi smagu, bet daug efektyviau, kai viskas persipina į vieną naratyvą.
Būtų galima spektakliui suteikti natūralios, teatrinės krypties, kad visa tai ka mes darome galų gale turėtų susisiejimą, kad veiksmai sietųsi vieni su kitais, kad tai nebūtų tik padrikos mintys ir padrikas pasivaikštinėjimas. Norėtųsi giliau išieškotų minčių, gilesnių tekstų ir klausimų, ne banalių, tačiau priverčiančių nustebti tuo, kad galbūt anksčiau to nepastebėdavai. Galėtų būti galima aplankyti įdomesnes, mažiau matytas Vilniaus vietas, atlikti daugiau praeivių dėmesį patraukiančių bendrų veiksmų, įdomesnių. Norėtųsi stipresnių įspūdžių, pamąstymų. Taip pat ten, kur jau vaikščiojome teatre viskas galėjo išsivystyti taip, kad viena grupė netikėtai atsostoja už uždangos ir atsiranda ant scenos, kur žiūrovų kėdėse laukia kita grupė, būtų netikėta. Taip pat galėtų būti kažkas, kas surengtų spektaklio dalį būtent mums vaikštant, kad nežinotume, jog tam tikri žmonės aplink yra surežisuoti ir kažką suvaidina būtent mums, to mums nežinant. Kad jie judėtų ar panašiai, o mes girdėtume muziką ar dialogus.
Itaigesnio garso takelio
Galėtų būti ilgesnė trukmė :) Gal kūrėjai tūrėtų labiau paruošt dalyvius, jog šie nesijaustų sukaustyti, labiau įsijaustų į pojektą, visiškai panirtų į save. O šiaip tik labai geri įspūdžiai, gerai pa rinktas marš
Man atrodo, buvo išlaikyta gera proporcija tarp egzistenciško ir pramoginio. Tačiau tai originalus pastatymas, juolab Lietuvoje trūksta tokių site-specific pastatymų.