ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
8. Ką norėtume pasakyti šio projekto kūrėjams – pastabas, pageidavimus, kitas mintis?
Ačiū už naujus potyrius! Už galimybę pažinti save naujose situacijose. Norėtųsi tokių spektaklių dar.
Jus saunuoliai!
Šaunuoliai
Buvo įdomu. Trūko adrenalino.
Labai geras ir vykęs projektas. Laukiu daugiau. :)
tiaip
Labai šaunus projektas, ačiū už galimybę pasivaikščioti po Vilnių ir pamatytį jį kitokį. Linkėčiau ateotyje sukurtini ne vieną tokį turą, akd ir po tą patį Vilniu. Tiesiog labai gera ideja. Šaunuoliai!
valio Jums ir šaunuoliai Jūs, bet žmonės, mielieji, turėdami technologiją, negi taip sunku/tingisi ištikrųjų padirbėti ties turiniu ir sugeneruoti dalyviui patirtį, kuri tikrai paliestų sielą, pasaulio suvokimą, savivoką? kodėl turėdami galimybę valdyti masę, renkatės stumti ją į negatyvią emocinę būseną? apsirodyti fakais mums gyvenime, deja, kur kas labiau įprasta nei apsikabinti nepažįstamą - kodėl nesirenkate skatinti tokio patyrimo? tai mane labiausia nuvylė šiame projekte.
daugiau individualiu veiksmu arba daugiau grupeliu butu idomiau
didelį ačiū nes tai buvo nuostabi patirtis priverčianti išeiti iš komforto zonos