fsdfs
ne
neturiu ka pasakyt, nes nebuvau
a
aciu uz nieka
*pildau random anketa*
baigti tokias kūrybas
Ačiū. Gal dėl temų. Prisiliesta prie keleto. Gal galima kažką vieną giliau panagrinėti. Pvz žmonių gerumą/sąmoningumą/egoizmą.
Pradžia pasirodė labai slogi kapinėse, kitam spektakliui rinkčiausi optimistiškesnę atmosferą.
Tik nepraraskite entuziazmo, ieškokite vietų, kurias galėtumėte įtraukti į maršrutą, išlikite jautrūs ir dėmesingi savo žiūrovams. Sėkmės!