ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
7. Ką naujo sužinojote apie save?
Kad saugiau jaučiuosi apsupta žmonių, nors visada galvojau, kad geriausia nepriklausyti "gaujai"
Nieko naujo
esu linkusi vengti nemalonių ir „nepatogių“ temų, negaliu brautis į svetimą erdvę
Jog esu labai jautri ir giliai mąstanti asmenybė.
Netikėta buvo tai, kaip gerai jaučiausi būdama nepažįstamų žmonių gaujoje, eidama su kitais vienu žingsniu pagal muzikos ritmą, darydama dalykus, kurie praeiviams sukėlė nuostabą ir šypsenas. Supratau, kad daryti kažką neįprasto yra be galo smagu :)
Kad einu pirma ir nesvarbu ka daro 'gauja'.
Kad sugebu atsiriboti ir nebūti visiškai paklusni tam balsui, kurį girdžiu per ausines.
Kad nežiūrint į mane supančią aplinką ir auditoriją galiu visiškai atitrūkti ir paklaidyti savo mintyse.
Pasitvirtino, kad patinka stebėti
Naujo gal ir nieko, tiesiog dariau dalykus, kurių galbūt kitom aplinkybėm nebūčiau dariusi.