ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

7. Ką naujo sužinojote apie save?

  1. Supratau, kad reikia grįžti prie senojo įpročio dažniau stbėti žmones, iš to galima daug pasimokyti ir suprasti.
  2. Kad nepažįstu savęs.
  3. Susipažinau su keliomis savo baimėmis, kurias per Remote įveikiau, taip pat supratau, kad esu individualistė ir labiau mėgstu daryti dalykus pati viena, bet jei esu grupėje, man mieliau, kai yra vadovaujama, o ne kai tenka grupę suvaldyt pačiai.
  4. Kad man patinka būti gaujoje :)
  5. Kad mėgstu kai žmonės atkreipia dėmesį, kad mėgsu būti vienos komandos dalimi, kad mėgstu iššūkius.
  6. Kad sunku būti gaujos dalimi
  7. Nepakankamai laiko praleidžiu atidžiai stebėdamas bei analizuodamas aplinką, per daug kreipiu dėmesį į pastovumą, o ne į laikinumą; dar nesu pakankamai įdirbęs natūralaus atsipalaidavimo ir būvimo viešumoje tiktai su savimi (be sąsajų su aplinkiniais)
  8. visai patiktų jei kažkas už mane galvotų
  9. Atsakiau sau į klausimus, kaip elgiuosi minioje, kilo daugiau savistabos klausimų (vienus gidas užduodavo, kitų - ne).
  10. nebuvau susikoncentravusi