ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

1. Kaip jūs priėmėte virtualių gidų vedimą? Kokius jausmus jums sukėlė jų „gidavimas“? Pakomentuokite.

  1. pradžioje atrodė kažkas netaip su tuo balsu, po visko labai norisi dar kartą išgirsti
  2. Neutralius. Tai nebuvo emocingas balsas ar gidavimas.
  3. puikiai
  4. Pradžioje buvo nedrąsu pasitikėti sakomomis nuorodomis. Erzino moters gidės balsas...
  5. Buvo labai įdomu, neįprasti potyriai bandant susitapatinti su robotu ir nepavykstant. Buvo įdomu paklusti roboto balsui, laukti nurodymų. Iš karto po renginio buvo keista neturėti vedančiojo balso.
  6. Pradžioje tai yra šiek tiek neįprasta, o vėliau tai tampa natūralu. Pasakotojo nuasmeninimas (sintetiškumas) nekuria papildomų ir nereikalingų su charakteriu ar jo galimu siekiu spekuliacijų. Visų antra, tai prideda labai daug šio konkrečiai spektaklio turiniui. Manau, puikus sprendimas.
  7. hiptonizuojančiai
  8. jaučiausi labai gerai. didžiąją dalį laiko šypsojausi, rimtose vietose jaučiausi, kad pataikyta į mano vidinio pasaulio pamatus, tai sukūrė realumo, dirbtinio intelekto efektą.
  9. Buvo labai keista vykdyti nurodymus, kurios sako balsas.
  10. Mielu noru dariau viską, ką sakė daryti. Pradžioje buvo nejauku, tačiau po to apsipratau. Gidavimas padėjo nekreipti dėmesio į tai, kaip galbūt iš šono atrodžiau