Usernuolaidubankas.lt
Vieša
Pranešti

Aminorūgštys. Aminorūgščių papildai.

Sveiki,

www.papildaisportui.com patikima maisto papildų sportui ir ne tik, parduotuvė internete, domisi, ar esate susipažinę su aminorūgščių svarba ir nauda organizmui sportuojant?

 

Savo ruožtu primename, kad aminorūgštys yra panaudojamos, tarsi, įvairių formų plytelės statant baltymą. Padedami kitų baltymų ir veikiami cheminių sąveikų, kurias sukelia įvairios papildomos aminorūgščių grupės, baltymai suformuoja, tarsi, vieną, kiek įmanoma tikslesnę detalę ląstelei. Baltymus sudarančių aminorūgščių, kurias koduoja DNR, yra 20. Tai alaninas, argininas, asparaginas, asparto rūgštis, cisteinas, fenilalaninas, glicinas, glutaminas, glutamo rūgštis, histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, prolinas, serinas, tirozinas, treoninas, triptofanas, valinas. Tačiau šis skaičius nėra griežtai apribotas.

www.Papildaisportui.com elektroninėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti geriausių amino rūgščių sportui, kurių poveikis ir nauda nepakeičiami Jūsų organizmui!

 

Aminorūgštys. Ar esate susipažinę su aminorūgščių nauda ir svarba organizmui sportuojant?
Ar sportuodami naudojate aminorūgščių maisto papildus?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų135844
Atsakymų01

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »