Nes yra smarkiai sumažėję organizuojamų žygių
TIESIOG NĖRA DAUG PASLAUGŲ PASIŪLOS
Nes nelabai yra kur praleisti laisvalaiki. Dviračiu takai nesutvarkyti, sporto beveik nėra.
Mano amžiaus niekas netinka
Aktyviam laisvailuikiui skirtu vietu mazokai
Nėra kino tetro.
Trūksta antyvių pramogų kurios būtų kokybiškos
Reikėtų pasistengti su kokybe
Galėtų būti daugiau pramogų
Trūksta baseino, dauguma dviračio takų nepritaikyti važiuoti dviračiu.