Aktyvaus laisvalaikio organizavimo galimybės Tauragės mieste

5. Jeigu vertinate neigiamai arba vidutiniškai, kodėl taip manote?

  1. Trūksta veiklos
  2. Nėra labai daug veiklų
  3. Nėra plataus pasiūlymo . Arba galėtu buti siauresnis Ratas , bet labiau prižiūrėtas.
  4. Nėra daug organizatorių
  5. Trūksta kokybiškumo, pvz. stadionų situacija
  6. Gym'u pasirinkimo nėra. Tik vienas kuris ir taip vidutiniškas lyginant su sporto salių įranga Kaune.
  7. Reiktų daugiau laisvalaikio praleidimo vietų
  8. Žiemos metu, kuomet lauke šalta, veikos gan mažai
  9. Trūksta sutvarkytos infrastruktūros daugiau sportui kokybiškai, bet viskas gerėja
  10. Kadangi, laiką praleidžiu pasyviai, mažai tenka matyti aktyvaus laisvalaikio vietas. Taip pat, yra vietų, apie kurias net negirdėjau, tai gal informacijos stoka.