5. Jeigu vertinate neigiamai arba vidutiniškai, kodėl taip manote?
- .
- Trūksta aktyvių pramogų
- Gali būt Ir daugiau
- Nėra pakankamai info
- Negaliu vertinti nei teigiamai, nei neigiamai, nes ne visas paslaugas esu išbandęs
- -
- Mėgau boulingą, kurio neliko
- Laukiam baseino atidarymo
- Pasiūla per maža, nėra takelių kur būtų galima normaliai pasivažinėti rieduciais
- .