4-5 M. VAIKŲ PATIRTINIO UGDYMO(-SI) GALIMYBĖS LAUKO APLINKOJE
Gerbiami respondentai,
Esu Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos 4 kurso studentė – Lina Adomaitienė. Rengiu pedagoginių studijų baigiamąjį profesinio bakalauro darbą ir atlieku tyrimą - 4-5 m. vaikų patirtinio ugdymo(-si) galimybės lauko aplinkoje, kurio tikslas - atskleisti 4 - 5m. vaikų patirtinio ugdymo(-si) galimybes lauko erdvėse. Prašau atsakyti į žemiau Jums pateiktus klausimus. Apklausa yra anoniminė, vardo bei pavardės rašyti nereikia, apklausos rezultatai bus naudojami tik apibendrintai ir tyrimo tikslais, užtikrinant respondentų anonimiškumą.
Iš anksto dėkoju Jums!
1. Jūsų lytis?
2. Kaip manote, žinių apie vaikų patirtinį ugdymą turite:
Kitas variantas
- Visada galima sužinoti daugiau
3. Kaip manote, vaikų ugdymas turi būti susietas su gyvenimo patirtimi:
4. Skatinate vaikus pažinti juos supančią aplinką?
5. Pritariate teiginiui, kad patirtinio ugdymo nauda labiausiai atsiskleidžia gamtos tyrinėjimo srityje:
6. Kaip manote, kokia lauko aplinka yra tinkama vaikų patirtiniam ugdymui (-si)?
7. Lauko aplinka daro didžiausią įtaką vaiko raidos sričiai (pažymėkite 2 svarbiausius variantus):
8. Prie darželio lauko aplinkos turtinimo:
9. Kaip dažnai su vaikais praleidžiate laiką lauko aplinkoje?
Kitas variantas
- 5 kartus
- Kiekviena diena visa savaite
- Pagal.galimubes.
- 3-5 kartus per savaitę.
- Pagal galimybes.
- Karantinas
- Pagal galimybes, bet stengiamės kuo daugiau
- Dar atsižvelgiame į oro salygas.
- 1-2kartus per dieną
- Kiekviena diena
10. Vaikų patirtinis ugdymas ikimokyklinio ugdymo įstaigose:
Kitas variantas
- svarbus
11. Kaip manote, žaidimas:
12. Jūsų manymu, pakankamai turite žinių iš pedagogų apie 4-5 m. vaikų patirtinį ugdymą?
13. Kaip manote, bendradarbiavimas kartu su pedagogais ugdant vaikus:
14. Kaip dažnai prisidedate prie veiklų organizavimo?
15. Kokiais būdais, kaip dažnai, kokiais klausimais bendradarbiaujate su pedagogais?
- Rengiant renginius, ruošiant projektus.
- Vaiko elgesio, veiklos kitais klausimais. Tada kada to prireikia
- Bendrauju kiek vieną dieną individuliai. Tiek atvedus ar pasiimant vaiką iš darželio ir uždaroje fb grupėje.
- Bendradarbiauju individualiai, tėvų susirinkimo metu, švenčių metu. Aktualiais klausimais apie mano vaiko pasiekimus.
- Dažniausiai asmeniškai. Domiuosi kaip sekasi bendrauti su vaikais, auklėtoja, spręsti duotas užduotis.
- Jei labai reikia:)
- Bendraujame akis į akį, asmeninėmis žinutėmis bei grupėje. Apie vaiko tobulėjimą, elgesį, kur reikėtų padirbėti papildomai ir pan.
- Gyvai, per socialinius tinklus.Idomu kaip sekasi mano vaikui vienoje ar kitoje srityje.
- Asmeniškai, fb grupėje, susirinkimų metu. Apie vaiko pasiekimis, einamus klausimus.
- Tiesiogiai bendraujant, vaiko ugdymo, elgesio reikalais.