14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas
Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?
Jog nebūtų tokių itin griežtu vertinimu per VBE
Mokytojus
Krūvio mažinimą, tiksliau namų darbų. Taipogi, norėčiau, kad mokytojai gautų didesnį atlyginimą. Bei, kad juos motyvuotų dirbti, nes yra mokytojų kuriems galvą lenkiu už jų darbą, bet yra tokių kur tikrai gaila kad toki žmonės švietime sėdi.
Manau, nieko
Laisviau būtų galima rinktis dalykus nuo mažesnių klasių
Sumažinti krūvį
Kad daugiau mokytų apie dalykus, kurie būtų susiję su realiu gyvenimu
nieko
Būtų plėtojami realūs žmogaus įgūdžiai, o ne sumesti į tvarkaraštį "privalomi" dalykai
Kad mokytojai labai motyvuotų labiau, o ne gasdintų dėl egzaminų