14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?

  1. Jog nebūtų tokių itin griežtu vertinimu per VBE
  2. Mokytojus
  3. Krūvio mažinimą, tiksliau namų darbų. Taipogi, norėčiau, kad mokytojai gautų didesnį atlyginimą. Bei, kad juos motyvuotų dirbti, nes yra mokytojų kuriems galvą lenkiu už jų darbą, bet yra tokių kur tikrai gaila kad toki žmonės švietime sėdi.
  4. Manau, nieko
  5. Laisviau būtų galima rinktis dalykus nuo mažesnių klasių
  6. Sumažinti krūvį
  7. Kad daugiau mokytų apie dalykus, kurie būtų susiję su realiu gyvenimu
  8. nieko
  9. Būtų plėtojami realūs žmogaus įgūdžiai, o ne sumesti į tvarkaraštį "privalomi" dalykai
  10. Kad mokytojai labai motyvuotų labiau, o ne gasdintų dėl egzaminų