14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas
Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?
pavėlinti pamokų pradžią
Daugiau laiko į problemos gilinimasi ir mokymosi gilumą , geriau mokėt kažką puikiai ir tvirtai o ne viską paviršutiniškai.
Mokytojų požiūrį į mokinius.
Daugiau konsultacinių pamokų
Norėčiau, kad mokiniai turėtų daugiau galimybių pailsėti. Šiuo metu mokiniai patiria didelį nuovargį ir spaudimą, tad būtų malonu, jei apie tai būtų svarstoma.
Trumpinti mokslo metus, mažinti krūvį ir namų darbų kiekį, nes nelieka laiko niekam kitam.
Norečiau daugiau mokymosi savarankiškai su mokytojo pagalba ar informacinių technologijų pagalba
Nežinau
Neužimti vaikų beprasmiais namų darbais, tokiuose pamokose kaip dailė ar muzika tai mokintis tik per pamoką,kad nieko nereikėtų namie daryti ir nebūtų atsiskaitymų. Kūno kultūra,manau, turėtų būti neprivalova mokinias, kurie ir taip sportuoja,lanko sporto užsiėmimus ir t.t