„Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“.

Gerb. respondentai. Esu Kauno kolegijos IV kurso studentė, Kamilė Dubytė. Studijuoju ikimokyklinės/priešmokyklinės pedagogikos programą, šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tema: „Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“.  Prašau skirti savo laiko ir pasidalinti žiniomis atsakant į pateiktus klausimus. Anketa skirta pedagogams dirbantiems su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Anketa yra anoniminė. Užtruksite kelias minutes ir prisidėsite prie tyrimo. Atlikto tyrimo rezultatai bus pateikti baigiamajame darbe. Dėkoju už jūsų laiką.

Rezultatai viešai nepublikuojami.

1.Jūsų amžius?

2.Jūsų pedagoginio darbo patirtis (metais)

3.Su kokio amžiaus ugdytiniais dirbate šiuo metu?

4.Ar sutinkate, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigose svarbu ugdyti vaikų sveikatos kompetenciją?

5.Kokius metodus taikote ugdydami vaikų sveikatos kompetenciją? (Pažymėkite jums tinkančius variantus)

6.Ar ugdydami vaikų sveikatos kompetenciją taikote projektinį metodą?

7.Kaip dažnai ugdydami vaikų sveikatos kompetenciją taikote projektinį metodą?

8.Ar pritariate šiems teiginiams: Visiškai sutinku rinkitės, jei visiškai pritariate, visiškai nesutinku rinkitės – jeigu visiškai nepritariate teiginiui.

9.Ar organizuodami ugdymo procesą mokote vaikus teorines žinias panaudoti atliekant praktinius darbus?

10.Kur dažniausiai taikote projektinį metodą?

11.Ar ugdytinių tėvai dalyvauja inicijuojant, planuojant ir įgyvendinant sveikatos kompetenciją ugdančius projektus?

12.Ar vertinate projektinį metodą kaip inovaciją ugdant vaikų sveikatos kompetenciją?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą