„Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“.
Gerb. respondentai. Esu Kauno kolegijos IV kurso studentė, Kamilė Dubytė. Studijuoju ikimokyklinės/priešmokyklinės pedagogikos programą, šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tema: „Projektinio metodo taikymo galimybės ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos kompetenciją“. Prašau skirti savo laiko ir pasidalinti žiniomis atsakant į pateiktus klausimus. Anketa skirta pedagogams dirbantiems su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Anketa yra anoniminė. Užtruksite kelias minutes ir prisidėsite prie tyrimo. Atlikto tyrimo rezultatai bus pateikti baigiamajame darbe. Dėkoju už jūsų laiką.
Rezultatai viešai nepublikuojami.