Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Įvairių žolelių arbatos dažnai atstoja vaistus
  2. Mėgstu natūralią arbatą
  3. Nes kai kurios vaistažolės turi gydomųjų savybių ar bent jau padeda pvz. apraminti uždegimą.
  4. Patikimas ir patikrintas būdas
  5. Nes nepadeda
  6. Kai kada tinka vartoti ir vaistažoles, kadangi jos didelio šalutinio poveikio neturi.
  7. Manau, kad tai gali padėti ir nenoriu priprasti prie vaistų
  8. Naudoju, nes jos efektyvios ir natūralios
  9. Dėl sveikatos
  10. Ir skanu ir nekenkia