Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Melisas, mėtas,čiobrelius,levandas
  2. Pasibaigė raganų bei burtininkų laikai🧙‍♀️
  3. Nes manau jog yra natūralus vaistas
  4. Neveikia
  5. nes sveikiau
  6. Nesu tikrai, kad jie padeda.
  7. Natūralus imuniteto stiprinimas
  8. Nėra cheminių medžiagų.
  9. Naudoju, nes jos padeda.
  10. padeda