Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

  1. Nekenčiu chemijos
  2. Kad išgyventi.
  3. Nes jie yra paskiriami gydytojo
  4. Veikia
  5. nes nėra alternatyvų
  6. Nes jų poveikis ištirtas ir įrodytas.
  7. Naudoju tik kad reikia
  8. Manome kad greitesnis poveikis.
  9. Nes išsigydai vaistažolėmis.
  10. padeda