Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?

Esame Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto farmacijos studijų krypties 1 kurso studentės.Atliekame trumpą apklausą su tikslu sužinoti,kuris gydymo būdas  yra labiau paplitęs.Mums svarbi yra jūsų nuomonė.Anketa anoniminė - atsakymai nebus publikuojami viešai.

 Organizmo gydymas vaistažolėmis ar vaistais?
Rezultatai yra viešai prieinami

1.Lytis

2.Amžius

3.Ar gydymui naudojate vaistažoles?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

4.Ar gydymui naudojate vaistus?

Kodėl naudojate/nenaudojate?

5.Jeigu jums skauda... tai naudojate?

vaistažolesvaistainieko
Galvą
Skrandį
Gerklę

Kita

6.Geriausias vaistas nuo peršalimo:

Kita

7.Esant nemigai naudojate:

Kita

8.Žalingesnis gydymo būdas:

9.Ar atsižvelgiate į kainą rinkdamiesi gydymo būdą?

10.Ar naudotumėtės mobiliąja programėle,kuri pasiulytų vaistų alternatyvą(pvz jums skauda galvą,atsidarote programėlę,kuri vietoj vaisto ,,solpadeine'' pasiūlys natūralių medikamentų gydymo būdą - imbierinę arbatą ir kt.)?