,,Caffeine“ darbuotojų mokymai.

Kodėl atrodo naudingi/nenaudingi?

  1. Gilinamos žinios, asmenis tobulėjimas, perspektyvos galimybes ateityje, susipazinimas su žmonėmis iš kitų sričių, ryšių ateičiai kūrimas
  2. Nes iš bet kokių mokymų gali kažką pasiimti, jei nori
  3. Galiu susitikti su žmonėmis, kurie dirbą tą patį darbą, galime pasidalinti patirtimi. Patys mokymai pasako kažką naujo, o net jei ir neišgirsti naujų dalykų, labai gerai prisimint kažką, ką buvai primiršęs.
  4. Įgūdžių tobulinimas, naujų žinių įgijimas, patirtis.
  5. Trūksta įvairovės
  6. Kartais sužinai naujų dalykų, buna įdomu, rami aplinka
  7. Galimybė tobūlėti
  8. Atrodo naudingi, nes didina darbo efektyvumą, padeda įgyti naujų žinių, tobulina profesinius įgūdžius ir kompetencijas.