Baristos gali tobulėti, visa įmonė gali tapti profesionalesne
Į praėjusį klausimą negaliu atsakyti nei taip, nei ne, bet manau, kad mokymai bet kokiu atveju yra labiau naudingi, nei nenaudingi, tačiau dirbant įmonėje ilgiau nei metus, informacija ima kartotis, ir kai kurie privalomi mokymai tampa nelabai reikalingi. Manau, kad yra su kava susijusių sferų, kur tikrai galime tobulėti (skirtingi kavos paruošimo būdai, cupping’as ir pan), tačiau tokie mokymai arba vyksta labai retai, arba nevyksta. Iš kitos pusės, nujiems darbuotojams mokymai (kaip pvz. Pardavimų) yra labai naudingi, padeda saugiau jaustis darbo vietoje, tobulina įgūdžius.
Nes kai kuriuos dalykus užtvirtini ir atsimeni o kai kada kažka naujo išmoksti/sužinai
gerina darbo kokybe, dirbti tampa lengviau
Naudingi, kadangi tuomet yra galimybė sužinoti daugiau apie kavą.
Išmoksti naujų dalykų, tobulini jau seniau įgytus įgudžius.