Autorius: Ararat

Kaimo turizmo veiklos plėtros galimybės Zarasų rajone

Gerb. respondente,     Aš, Darius Šileikis, Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentas, bakalauro baigiamajam darbui atlieku tyrimą tema " Kaimo turizmo veiklos plėtros galimybės Zarasų rajone". Prašome atsakyti į šios anketos klausimus, kurie bus naudojami tik studijų tikslams. Anketa yra anoniminė. Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą pažymėkite arba, kur yra nurodyta, įrašykite savo atsakymą. Dėkoju už atsakymus!

Ralio naujienos tiesiai iš greičio ruožo

127
Sveiki, šiuo metu mūsų komanda kuria naują produktą Lietuvos rinkai ir šiuo tyrimu siekiame išsiaiškinti ar toks produktas yra reikalingas. Šis produktas/programėlė/internetinis puslapis būtų skirtas ralio fanams. Naudodamiesi programėle Jūs, būdami greičio ruože (GR),  galėtumėte nuolatos stebėti lenktynininkų laikus ir visas kitas naujienas iš ralio etapo. Programėlė būtų naudojama su mobiliaisiais telefonais ir kitais įrenginiais turintiems internetinį ryšį.

Kokios išmaniųjų telefonų specifikacijos lemia vartotojus juos pirkti?

64
Gerbiami respondentai, šia apklausa siekiamia išsiaiškinti, kokiomis išmaniųjų telefonų funkcijomis ir specifikacijomis daugiausia naudojasi vartotojai ir kokios svarbiausios specifikacijos nulemia, tai, kad vartotojai išsirenka būtent tą išmanųjį telefoną. Mums įdomu, kokie išmanijų telefonų turėtujų poreikiai specifikacijoms vyrauja šiuo metu. Anketa yra anoniminė, todėl nei vardo, nei pavardės rašyti nereikia. Prašome atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Dėkojame už bendradarbiavimą.