Žodinis bendravimas ir jo ypatumai

Jūsų lytis?

Kiek jums metų?

Su kitais dažniau bendraujate žodžiu ar susirašinėdami?

Ar bendraudami daug gestikuliuojate?

Ar bendraujant su kitais dažnai kyla problemų?

Jei į buvusį klausimą atsakėte "Taip", kokių kyla problemų?

  1. Labai jau netikri žmones. Biški agresija kyla bendraujant su mažo intelekto žmonėmis.
  2. 🤯🤷‍♂️
  3. Nesusikalbėjimas
  4. Nekyla, nebent sakau kažką, o žmogus kurčias ir negirdi ką sakau

Jūsų nuomone, ar esate geri klausytojai?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą