Žmonių pasitenkinimas gaunamu atlyginimu už darbą

Mes esame Kauno kolegijos 2 kurso studentės, atliekame tyrimą tema " ŽMONIŲ PASITENKINIMAS GAUNAMU ATLYGINIMU UŽ DARBĄ". Todėl prašome atsakyti į mūsų pateiktus klausimus. Tyrimų duomenys bus panaudoti tyrimų metodologijos savarankiškui darbui, kurio tikslas išanalizuoti įvaraus amžiaus žmonių pasitenkinimą gaunamu Darbo užmokesčiu.

Iš anksto dėkojeme už sugaištą laiką. ;)

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų išsilavinimas

Ar dirbate pagal išsilavinimą

Ar jūs esate patenkinti savo darbu

Ar svarstote per artimiausius pusę metų pakeisti savo darbą?

Ar jūsų gaunamo darbo užmokesčio užtenka gyvenimui 1 mėnesį?

Šiuo metu jūs esate?

Jūsų darbo stažas:

Svarbiausi veiksniai įtakojantys darbo pasirinkimą?

kas sąlygotų jus jūsų motivacija efektyviau dirbti?

Ar reikalingos premijos už laiku ir gerai atliktą darbą?

Darbo užmokesčio padidėjimas, piniginės premijos ar kitos motyvavimo priemonės, jus nuteiktų:

Kurie iš šių piniginio skatinimo būdų yra taikomi Jūsų darbe?

Kokia sistema taikoma skaičiuojant jūsų DU?

Jūsų gaunamas darbo užmokestis per mėnesį? (neatskaičius mokesčių)

Ar jus tenkina jūsų gaunamas DU?

Koks DU Jus visiškai tenkintų?

Jūsų amžius :

Jūsų lytis: