Žmonių pasitenkinimas gaunamu atlyginimu už darbą
Mes esame Kauno kolegijos 2 kurso studentės, atliekame tyrimą tema " ŽMONIŲ PASITENKINIMAS GAUNAMU ATLYGINIMU UŽ DARBĄ". Todėl prašome atsakyti į mūsų pateiktus klausimus. Tyrimų duomenys bus panaudoti tyrimų metodologijos savarankiškui darbui, kurio tikslas išanalizuoti įvaraus amžiaus žmonių pasitenkinimą gaunamu Darbo užmokesčiu.
Iš anksto dėkojeme už sugaištą laiką. ;)