9. Kaip vertinate savo santykius su vadovu? Argumentuokite savo atsakymą.
- geri Santikai, nes vienas kita isklausome ir suprantame. stengiames nenuvilti vienas kito daugiau bendrauti. palaikyti geresni rysi ir nuotaika .
- santykiai su vadovu visada draugiški