UserIndreDeichmann
Vieša
Pranešti

Z kartos darbuotojų, dirbančių paslaugų srityje, asmenybės bruožų, įsitraukimo į darbą ir nerimo dėl ateities sąsajos

Gerbiamas tyrimo dalyvi,

esu Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto Verslo psichologijos magistrantūros studentė Indrė Alkovskienė. Šiuo metu atlieku magistrinio darbo tyrimą, kurio pagrindinis tikslas - nustatyti Z kartos darbuotojų, dirbančių paslaugų srityje, asmenybės bruožų, įsitraukimo į darbą ir nerimo dėl ateities sąsajas. Tad norėčiau paprašyti Jūsų užpildyti šį klausimyną, kuriame teks pažymėti informaciją apie save. Klausimyno pildymas trunka apie 10 min.

Tyrimo duomenys bus naudojami tik magistro darbe, juos nuasmeninus ir pateikiami apibendrintai, t.y. neišskiriant nei vieno tiriamojo individualiai. Taip pat svarbu paminėti, kad anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų.

Jeigu kiltų papildomų klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir dalyvavimą tyrime!

1. Jūsų lytis:
Žemiau pateikti teiginiai apie įsitraukimą į darbą. Pasirinkite priimtiniausią atsakymo variantą į kiekvieną teiginį. Atsakymo variantai išsidėstę atitinkamai: (1 – visiškai nesutinku, 2 – iš dalies nesutinku, 3 – nei sutinku, nei nesutinku, 4 – iš dalies sutinku, 5 – visiškai sutinku).
Žemiau yra nurodytos savybės, kurios jums gali būti būdingos arba nebūdingos. Perskaitykite žemiau pateiktus teiginius ir prie kiekvieno iš jų pasirinkite skaičių nurodantį, kuria dalimi sutinkate ar nesutinkate su tuo teiginiu (1 – visiškai nesutinku, 2 – iš dalies nesutinku, 3 – nei sutinku, nei nesutinku, 4 – iš dalies sutinku, 5 – visiškai sutinku). Manau, kad esu:
Žemiau pateikiami teiginiai, susiję su Jūsų požiūriu apie ateitį. Perskaitykite juos atidžiai. Prie kiekvieno iš jų pasirinkite skaičių, nurodantį, kuria dalimi sutinkate ar nesutinkate su tuo teiginiu (0 – visiškai nesutinku, 1 – nesutinku, 2- iš dalies nesutinku, 3 – nei sutinku, nei nesutinku, 4 – iš dalies sutinku, 5 – sutinku, 6 – visiškai sutinku).

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų708708
Atsakymų0132

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »