Usergabrielelu
Vieša
Pranešti

www.uznio.stihl-parduotuves.lt apklausa: žoliapjovės robotai - kaip jas vertinate?

Parduotuvė ir servisas www.uznio.stihl-parduotuvės.lt - esame oficialūs STIHL atstovai Plungės mieste. Prekiaujame žinomų firmų STIHL, VIKING, FISKARS - miško, sodo, daržo technika. GERBER - įrankiai medžioklei, MAKITA, RYOBI, MILWAUKEE - įrankiai statyboms, reikmenys miško darbams, saugos priemonės. Taip pat tik pas mus, Plungėje: HONDA vandens siurbliai ir HONDA Fogo benzininiai generatoriai. 

Technologijoms žengiant į priekį, žmonės buities darbams atlikti vis dažniau renkasi naujausią techniką - tai robotai. Mūsų įmonė taip pat neatsilieka ir siūlo klientams naujausiomis technologijomis patobulintą techniką ir įrankius. Vienas iš jų - STIHL iMow žoliapjovė robotas.

Šiuo metu atliekame tyrimą apie žoliapjoves robotus, mus domina, išskirtinai, žoliapjovė robotas STIHL iMow. Siekiame sužinoti kaip žmonės vertina žoliapjoves robotus, ką apie jas žino ir ar yra linkę pakeisti visiems įprastas benzinines, akumuliatorines ir elektrines žoliapjoves į robotą.

Turite klausimų apie žoliapjoves robotus, domina žoliapjovė robotas STIHL iMow? Susisiekite su mumis:

Tel.: 867705633

El.paštas: [email protected]

www.uznio.stihl-parduotuves.lt

Jūsų lytis?
Pic
Jūsų amžius?
Pic
Kur gyvenate?
Pic

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų336618
Atsakymų01

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »