Vyrų ir moterų streso įveikos būdų palyginimas

Kokiais būdais tvarkotės su savo stresu?

  1. Skiriu laiko sau, poilsis gamtoje vienas iš pavyzdžių
  2. Tiesiog bandau viską išgyventi
  3. GTA 5
  4. uzsiimu iprasta veikla ir laukiu kol praeis.
  5. stengiuosi pasalinti streso priezasti.
  6. Žinau kas sukelia stresą ir galvoju ar aš galiu ką nors dėl to padaryti, jei galiu tai ir padarau. Jei negaliu tai susitaikau su tuo ir viskas. Svarbiausia yra suvokti, kad nerimavimas, šukavimas ir visi būdai kuriuos išvardinai nepadės išspręsti problemos kuri kelia stresą ir tada suprasi, kad stresuoti yra kvaila tiek savo atžvilgiu, tiek aplinkinių atžvilgiu. Galu gale supranti, kad stresas nėra taip blogai, jei jo nebūtu gyvenimas greitai taptu nebeįdomus.
  7. Nukreipiu ir sukoncentruoju save į kitą veiklą
  8. uzsiimu kokia nors megstama veikla
  9. Negalvodamas naršau po reddit.com
  10. Skaitau knygas, lepinu save