vyresnio amžiaus žmonių mokymosi poreikiai

Šio tyrimo tikslas yra išsiaiškinti vyresnio amžiaus žmonių mokymosi poreikius. Tyrimą atlieka Vytauto Didžiojo Universiteto, mokymosi paslaugų vadybos programos, 4 kurso studentė Justina Druktenytė. Atsakinėjant į klausimus prašome sekti nuorodas ir nepalikti neatsakytų klausymų. Jūsų atsakymų anonimiškumas garantuojamas. Vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Surinkti duomenys bus pateikiami tik statistiškai apdoroti ir apibendrinti.

1. Jūsų amžius?

2. Jūsų lytis?

3. Jūsų darbinis statusas?

4. Jūsų išsilavinimas?

5. Ar per pastaruosius metus Jūs kur nors mokėtės (paskaitos, seminarai, kursai ir kt.)?

6. Ar Jūsų pažįstamų, draugų rate yra besimokančių suaugusiųjų?

7. Kaip artimieji vertina/vertintų Jūsų mokymąsi?

8. Kaip darbdaviai vertina/vertintų Jūsų mokymesi pasiektus rezultatus? (jei nedirbate, pereikite prie sekančio klausimo)

9. Kas paskatintų/skatina Jus mokytis? (Kiekvieną atsakymo variantą įvertinkite balais: 1-ne; 2-galbūt ne; 3-nežinau; 4-galbūt taip; 5-taip).

10. Kokios mokymosi kliūtys, su kuriomis Jūs susiduariate, yra ženkliausios? (Kiekvieną atsakymo variantą įvertinkite balais: 1-ne; 2-galbūt ne; 3-nežinau; 4-galbūt taip; 5-taip)

11. Ką Jūs dažniausiai veikiate laisvalaikiu? (Kiekvieną atsakymo variantą įvertinkite balais: 1-niekada; 2-kartais; 3-dažnai)

12. Jei Jums būtų suteikta galimybė mokytis, ar Jūs norėtumėte toliau mokytis?

13. Ar Jūs norite gilinti turimas žinias profesinės kvalifikacijos tobulinimo srityje (pvz.: stažuotėse, seminaruose ir pan.)?

14. Ar Jūs norite tenkinti savo pomėgius, įgyti žinių įvairiuose savišvietos kursuose (pvz.: menų ir pan.)

15. Jei turėtumėte galimybę, ko labiausiai norėtumėte mokytis?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą