VVMT
28
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

VVMT pusryčiauja 2022 M. Birželio 7 D. 8.30 VAL. GREEN HALL 2

Mielos moterys,

2022 m. Birželio 7 d. (antradienį) 8.30 val. kviečiame Jus į vasariškus pusryčius išskirtinės išvaizdos verslo centre „GREEN HALL 2“ Upės g. 23, Vilniuje.

Turime unikalią galimybę pamatyti šį įspūdingą statinį iš vidaus.

Verslo centras „Green Hall 2“ stebina savo architektūrine raiška. Išlenktas lyg „S“ raidė jis vizualiai tarsi atkartoja šalia tekančios Neries vingį, o veidrodiniame jo fasade atsispindi upės vanduo. Daug staigmenų laukia ir užėjus į vidų. Čia apgalvota viskas iki menkiausių smulkmenų,  įspūdingas registratūros stalas ir t.t., technologiniai sprendimai,  dėl kurių „Green Hall 2“ tapo pirmuoju Lietuvoje verslo centru, gavusiu A+ energinės klasės sertifikatą.

Verslo centrui „Green Hall 2“ parinkta dvigubo fasado stiklo sistema, kurios bendrasis plotas viršija 5 tūkst. 600 m2. Fasadui panaudotos Vokietijoje pagamintos stiklo ir aliuminio konstrukcijos. Ši sistema padėjo užtikrinti šiuolaikiniams biurams keliamus akustinius reikalavimus ir tinkamą šilumos bei garso izoliaciją.

Pastato fasadai saugo nuo saulės ne tik ypatingos charakteristikos stiklais, bet ir sumontuotomis žaliuzėmis. Šios, labiau pašvietus saulei, pakrypsta atitinkamu kampu, kad patalpas pridengtų nuo spindulių. Taip sumažinamas šaldymo ir vėsinimo sistemų veikimo poreikis. O žiemą fasado sistema padeda sulaikyti šilumą, tad  mažiau naudojama energijos.

Naujasis verslo centras stebina ne tik išore, bet ir vidumi. Pagrindinė pastato erdvė – atriumas – užima tris aukštus. Kaip sakė architektas A. Gvildys, norint išgauti dar didesnę erdvę ir sukurti intrigą, jame suprojektuoti tam tikra forma persukti balkonai ir laiptai. Verslo centro „Green Hall 2“ interjerą ypač papuošė išskirtiniai, labai sudėtingų formų, modernaus dizaino laiptų turėklai, kuriuos pagamino – pjovė lazeriu, virino ir vėliau padengė specialia danga – UAB „Standex sistemos“.

Daugiau skaitykite https://structum.lt/straipsnis/isskirtines-isvaizdos-verslocentro-bdquogreen-hall-2ldquo-gimimas/

Programa:

8.00 val. registracija

8.30 val. pusryčiai, švediškas stalas

9.00 val. ekskursija išskirtinės išvaizdos verslo centre „GREEN HALL 2“, tik mums atvers tam tikras erdves Roberta Lekavičienė verslo centro vadovė

9.30-10.10 val.  Rasos Baltė- Balčiūnienės „Veiklios moters DNR“ interviu su Ingrida Zmejauskiene

10.10-10.40 val. pokalbis tema „Kaip aplinka įtakoja mūsų savijautą“ Ingrida Zmejauskienė

10.40-11.00 val.  pokalbiai, prisistatymai

Maloniai kviečiame visas Vilniaus VMT nares ir koleges iš kitų miestų VMT pusryčių nuostabioje aplinkoje. Renginys atviras, tad galite pasikviesti drauges.

Renginio mokestis Verslo moterų tinklo narėms - 15 Eur, viešnioms - 20 Eur.

Būtina išankstinė registracija iki Birželio 2 d. 21.00 val.

SVARBU: Išankstinės sąskaitos nebus siunčiamos. Visoms po renginio bus atsiųstos sąskaitos faktūros, tad prašome visų registruojantis užpildyti tinkamas grafas.

Jeigu mokate kaip fizinis asmuo, sąskaitai faktūrai reikia nurodyti savo namų adresą.

Neatvykus į renginį, pinigai nebus grąžinami, tačiau visada vietoje savęs galite pakviesti atvykti kolegę ar kitą draugę.

REKVIZITAI:

VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI

Įmonės kodas 110067639

Sąsk.nr. LT244010049500020579

Mokėjimo paskirtis: už VVMT renginį „GREEN HALL 2“ verslo centre 2022.06.07

*Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

 

 

 

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »