VTDK studentų pasitenkinimas paskaitomis
Esame Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos Transporto logistikos antro kurso studentai. Šiuo metu atliekame studentų pasitenkinimo paskaitomis tyrimą ir kreipiames į jus bei pateikiame savo apklausą su tikslu išsiaiškinti koks yra studentų pasitenkinimas paskaitomis VTDK Kolegijoje. Ši anketinė apklausa anoniminė, jos duomenys bus viešai pateikiami tik apibendrinti. Dėkoju už nuoširdžius atsakymus ir skirtą laiką.
1. Kokia yra Jūsų Lytis?
2. Koks yra Jūsų Amžius?
3. Kuriame kurse studijuojate?
4. Kokiame skyriuje studijuojate?
5. Kuriame fakultete studijuojate?
6. Ar dėstytojai aiškiai išdėsto informacija?
7. Kokios paskaitos Jums patinka?
8. Kaip vertinate studijų kokybę?
9. Koks yra Jūsų dalykų pažymių vidurkis?
- 8.5
- 8
- ~ 9
- 9,8
- 8
10. Kaip vertinate paskaitų tvarkaraštį?
11. Ką reiktu keisti paskaitų tvarkaraštyje? (atsakyti tik jei atsakėte į 10 klausimą neigiamai)
- Labai išmėtytos paskaitos. Beveik kiekviena diena po viena paskaita. Geriau viena diena padarytų pilną ar dvi po pusė.
12. Ar esate patenkinti paskaitų laiku?
13. Ar jus tenkina dėstytojai? Jei ne, tai kodėl?
- Ne. Daug sako nereikalingų dalykų, kai kurie neturi profesionalumo.
- Tenkina ir net labai...
- Ne, nes dėstytojai dėsto tik tam, kad išdėstytų savo dalyką, o ne tam, kad paruošti gerus studijuojamos srities specialistus.
- -
14. Ar dėstomi dalykai tenkina Jūsų pasirinktos specialybės lūkesčius? Jei ne, tai kodėl?
- Ne. Daug nereikalingų paskaitų, laiko gaišimas. Galima būtų daugiau skirti laiko tam kas tikrai yra svarbu o ne šiaip sau...
- Patenkina
- Ne
- -