UserAurimasKasperavicius
Vieša
Pranešti

Visuomenės nuomonė apie saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugą Lietuvoje

Gerb. Respondente,

 

Esu Mykolo Riomerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto aplinkosaugos teisės programos magistrantūros studentas Aurimas Kasperavičius.  Rašau Magistro baigiamąjį darbą, kurio tema „Saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos teisiniai ir praktiniai aspektai.”

Saugomos augalų ir gyvūnų rūšys – tai tokios pasaulyje egzistuojančios augalų ir gyvūnų rūšys kurioms gresia reali išnykimo grėsmė.Dabartinė rūšių nykimo sparta neturi precedento. Rūšių nykimo, kurį daugiausia lemia žmogaus veikla, tempas nuo 100 iki 1000 kartų viršija natūralų nykimo tempą. Siekiant išsaugoti nykstančias augalų ir gyvūnų rūšis labai svarbus faktorius  – pakankamas visuomenės informavimas apie saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos problematiką bei rūšių išsaugojimo būdus.

 

Atlieku visuomenės apklausą, kurią apibendrinus būtų galima įvertinti visuomenės informavimo lygį saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos srityje, daryti išvadas bei teikti pasiūlymus, kaip apsaugoti nykstančias faunos ir floros rūšis. 

1. Jūsų lytis:
2. Jūsų amžius:
3. Jūsų išsilavinimas:
4. Gyvenamoji vieta
5. Ar domitės saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsauga?
6. Ar Jūsų nuomone pakankamai informuojama visuomenė saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos klausimu?
7. Jūsų nuomone, ar esate pakankamai informuotas saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos srityje?
8. Iš kokių šaltinių daugiausiai sužinojote apie saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugą? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)
9. Ar pakankamas saugomų augalų ir gyvūnų rūšių teisinis reglamentavimas Lietuvoje?
10. Kurie iš išvardintų faktorių, Jūsų nuomone, labiausiai trukdo, siekiant užtikrinti saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugą Lietuvoje? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)
11. Kas Jūsų nuomone išspręstų saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos problemas? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)
12. Kaip manote, ar Lietuvoje galiojantys įstatymai, saugantys augalų ir gyvūnų rūšis, numato tinkamo dydžio nuobaudas jų nesilaikantiems fiziniams ar juridiniams asmenims?
13. Kaip manote, kas turėtų būti atsakingas už augalų ir gyvūnų rūšių išsaugojimą? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)
14. Kuris iš pateiktų teiginių geriausiai apibūdina Jūsų požiūrį į biologinės įvairovės apsaugą?
15. Kokios yra Jūsų domėjimosi saugomomis augalų ir gyvūnų rūšimis priežastys? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)
16. Kaip Jūs prisidedate prie saugomų augalų ir gyvūnų rūšių apsaugos? (galima pasirinkti kelis atsakymų variantus)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų22370
Atsakymų0118

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »