Visiškai slaptai

parašyk, ką nori keisti?

  1. Viskas yra tikrai gerai.
  2. Normaliai viskas, man tiko
  3. Daugiau demesio skirciau sportinei veiklai ar kitai "lengvesnei" laisvai pasirenkamai veiklai
  4. Komandinės užduotys neįdomios, panašios. Trūko žaidimų, pvz. laipiojimo į medžius ar „pagalvių mūšio“ :)
  5. Galėtų gal pramogos kasmet keistis. Pvz., baidarių žygis poriniais metais, neporiniais - tie komandiniai sporto užsiėmimai.
  6. Pramoginėje veikloje norisi kitokių užsiėmimų, nei standartinės TEAM BUILDING užduotis. Sporte norisi daugiau aiškumo (tvarkaraščių, komandų skaičiaus) , tvarkos (teisėjai kartais nežino taisyklių, neturi įrangos) ir azarto (jei vyksta vienerios varžybos ar turnyras nebaigiamas dėl lietaus - nėra ūpo varžytis..)
  7. -
  8. Ankstesniais metais viskas būdavo labai OK, šiemet nežinau