Daugiau demesio skirciau sportinei veiklai ar kitai "lengvesnei" laisvai pasirenkamai veiklai
Komandinės užduotys neįdomios, panašios. Trūko žaidimų, pvz. laipiojimo į medžius ar „pagalvių mūšio“ :)
Galėtų gal pramogos kasmet keistis. Pvz., baidarių žygis poriniais metais, neporiniais - tie komandiniai sporto užsiėmimai.
Pramoginėje veikloje norisi kitokių užsiėmimų, nei standartinės TEAM BUILDING užduotis. Sporte norisi daugiau aiškumo (tvarkaraščių, komandų skaičiaus) , tvarkos (teisėjai kartais nežino taisyklių, neturi įrangos) ir azarto (jei vyksta vienerios varžybos ar turnyras nebaigiamas dėl lietaus - nėra ūpo varžytis..)
-
Ankstesniais metais viskas būdavo labai OK, šiemet nežinau