Visiškai slaptai

Slaptoji anketa 

jei nedalyvavai, parašyk kodėl?

  1. Turejau dirbti.Butu smagu,kad isvyka butu daroma savaitgali, o ne penktadieni.
  2. Vėlai grįžau Lietuvon
  3. mėnesio pradžioje daug darbų ir šiek tiek pabodęs scenarijus
  4. Tą dieną dirbau - pašnekovas paskyrė interviu, kurio neįmanoma buvo atkelti, nes esame savaitinis žurnalas. Laikas spaudžia:)
  5. dėl darbo specifikos pasirinkau dirbti.
  6. Dėl šeimyninių priežaščių
  7. Rimtos asmeninės priežastys
  8. atostogos
  9. Buvau tik grįžusi po atostogų, turėjau labai daug darbo.
  10. atostogavau ne Lietuvoje
…Daugiau…

Kaip vertinate šių metų išvyką?

Kodėl nepatiko?

  1. pirmas pusdienis užduotims išsikvėpęs ir nuobodus.
  2. nebuvau, todėl negaliu vertinti
  3. negeriu, galėtų būti daugiau pramogų vakare, tik nesugalvoju kokių :) boulingą, poolą ir pirtį užskaitau :)
  4. Buvo kiek per daug dėmesio užduočių vykdymui
  5. Per daug nepažįstamų žmonių, su kuriais nebuvo nei laiko, nei prasmės susipažinti...
  6. -
  7. Dėl lietaus

Ar laikome Dubingių poilsiavietę tradicine išvykos vieta?

Ką manai apie sportinę ir pramoginę veiklas?

parašyk, ką nori keisti?

  1. Galėtų būti jaunatviškesni atlikėjai
  2. nebūtina dalinti prizus tik nugalėtojams. Dalyvaujame visi for fun.
  3. Galėtų būti daugiau sportinių užduočių
  4. Ga vertėtų įtraukti ir intekektualesnės komandinės veiklos (protmūšis) arba pamokas (mielai būčiau pasimokius paSUPinti) ir pan.
  5. Reikėtų keisti vietą ir pramogines veiklas.
  6. Vieta
  7. Įdomesnių užduočių, ne visiems galvosūkiai geriausiai sekasi
  8. Komandos formavimo dalis galbūt turėtų būti įvairesnė, labiau azartiška
  9. Nebent antroje dalyje turėti papildomą veiklą aktyviai nesportuojantiems.
  10. nebuvau, todėl negaliu vertinti
…Daugiau…

Ar patiko muzika?

Kitas variantas

  1. Kiekvienam savo
  2. Sipavičius super, bet DJ ne iš karto pajuto, su kokia publika turi reikalą
  3. Sipavičius - taip, DJ - ne.
  4. nebuvau, todėl negaliu vertinti
  5. šiaip tokios muzikos, aišku, neklausau. Bet ji labai tinkama tokiam darbo baliukui, kai visi nori atsipalaiduoti, pajudėti. Taigi - tinka.
  6. Reikėtu normalus DJ
  7. Nepatiko, bet nemanau kad kada nors bus tokia muzika, kuri man patiktų :)
  8. Sipavičius labai patiko, didžėjus - nelabai...
  9. Anksčiau muzika buvo labai OK, šiemet nežinau
  10. Egidijus patiko, DJ nepatiko.

Siūlau kitai išvykai ...

  1. ne tokią intensyvią. Nesinori lėkti akis išdegus. Užtenka pradėti nuo 12-13 val. tik sportui ir pramogoms. Iki to laiko suspėtume darbe atlikti svarbius ir dagančius penktadienio darbus.
  2. Anupriškės ar kt.
  3. Arciau vilniaus lokacija
  4. padaryt komandos formavimo orientacinį žygį po Dubingių apylinkes ar Druskininkus su sustojimais nurodytose vietose sriubos suvalgyt ar sulčių išgert
  5. Ilgiau grojantis DJ
  6. Grįžti į Dubingius ir pasiKOMINTI truputį kitaip :)
  7. -
  8. Programa panaši, tik gal vietą laikas pakeisti?
  9. Pharell Williams :)
  10. Tiesiog DJ leido muziką nelabai tinkamą šokiams. Sipavičius tikrai maloniai nustebino.
…Daugiau…

Ar Druskininkai yra tradicinė žiemos pramogų sostinė?

Siūlyk savo variantą

  1. Varom prie Viduržemio jūros pasišildyti. Marokas, Malta, Tenerifė ir kt.
  2. isvyka i Latvija, Lenkija
  3. Butu gerai is principo pakeisti vieta
  4. Reikėtų kaskart išbandyti vis naujas atrakcijas, kitokio pobūdžio veiklas. Pavyzdžiui, nuvykti į Pakruojo dvarą, pavažinėti haskių kinkiniais (Lietuvoje siūloma ir tokių atrakcijų) ir pan.
  5. Vilnius arba Kaunas, pakaktų ir vieno vakaro.
  6. jei pabodo, galima pagalvot apie Birštoną ar Anykščius
  7. Iš esmės tiek Druskininkai gerai, tiek kitoje vietoje jau būtų smagu. Mažiau Deja vu :)
  8. Šiaip man tinka ir Druskininkai, o gali būti ir kas kita. Juk svarbiausia procesas pats.
  9. Aš už :)
  10. Liepkalnis + Downtown Forest Hostel & Camping, Vilniuje
…Daugiau…

Lytis

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą