Visiškai slaptai

jei nedalyvavai, parašyk kodėl?

  1. Turejau dirbti.Butu smagu,kad isvyka butu daroma savaitgali, o ne penktadieni.
  2. Vėlai grįžau Lietuvon
  3. mėnesio pradžioje daug darbų ir šiek tiek pabodęs scenarijus
  4. Tą dieną dirbau - pašnekovas paskyrė interviu, kurio neįmanoma buvo atkelti, nes esame savaitinis žurnalas. Laikas spaudžia:)
  5. dėl darbo specifikos pasirinkau dirbti.
  6. Dėl šeimyninių priežaščių
  7. Rimtos asmeninės priežastys
  8. atostogos
  9. Buvau tik grįžusi po atostogų, turėjau labai daug darbo.
  10. atostogavau ne Lietuvoje