Reikia daugiau nauju autobusu.
Kai kuriu vairuotoju kultura pasibaisetina. Vaziavimo manieros netinkamos, agresyvus.
Esamos bilietu kainos tinkamos butu tik tuo atveju, jeigu butu istaisytos mano pamineros problemos.
Rytais kai dideles grupes zmoniu vaziuoja i darba autobusu , siulyciau vietoje mazu autobusu leisti didesnius kad nereiktu zmonems vazinet susispaudus.