Vilniaus viešojo transporto vertinimas

13. Jūsų skundai/pasiūlymai.

  1. Siūlyčiau atkreipti dėmesį į viešojo transporto būklę ir bilieto kainos santykį.
  2. Atnaujanti autobusu ir troleibusu, nes kartais baisu salia jo stoveti.
  3. per dideles kainos
  4. Įvesti įlipimo ir kortelės žymėjimą kaip ir Kaune. Labai patogus būdas.
  5. Norėčiau ilgesnio ir dažnesnio grafiko (kad autobusai anksčiau pradėtų ir vėliau baigtų darbą.kad važinėtų dažniau)
  6. -
  7. Pastaba. Šiaip jau nebesinaudoju v.transportu, bet manau naudingiau pildyti pagal ankstenę patirtį (kai naudojausi viešu transportu, buvau studentė, nes apie 6mėn, jau nebesinaudoju, nebėra poreikio važinėtis, nebereikia į paskaitas).
  8. Daugiau stotelių. Ir kad būtų ne tik ženklas, o ir "namukas"
  9. -
  10. Pigesnis bilietas, ypač, kuomet reikia nuvažiuoti vieną ar dvi stoteles (kelionė užtrunka iki 10min.)