Vilniaus miesto lauko reklamos stendai

Kaip reaguotum, jei nebeliktu lauko reklamos?

  1. Būtų šaunu, daugiau vietos menui
  2. Neutraliai, bet būtų tuščiaunir neįprasta mūsų regos laukui
  3. Man tai visai neaktualu
  4. Butu nuobodu
  5. Bučiau labai dėkinga tam žmogui kuris sugalvojo ju atsisakyti :)
  6. Ramiai
  7. Jos manęs per daug neįtakoja, tačiau reaguočiau teigiamai, būtų mažiau niokojamas kraštovaizdis.
  8. būtų labai tuščia, manau žmonės net nesupranta kokia didelę miesto dalį sudaro lauko reklamos
  9. Niekaip
  10. Žymiai nepakeistų mano gyvenimo.