Būtų šaunu, daugiau vietos menui
Neutraliai, bet būtų tuščiaunir neįprasta mūsų regos laukui
Man tai visai neaktualu
Butu nuobodu
Bučiau labai dėkinga tam žmogui kuris sugalvojo ju atsisakyti :)
Ramiai
Jos manęs per daug neįtakoja, tačiau reaguočiau teigiamai, būtų mažiau niokojamas kraštovaizdis.
būtų labai tuščia, manau žmonės net nesupranta kokia didelę miesto dalį sudaro lauko reklamos
Niekaip
Žymiai nepakeistų mano gyvenimo.