Vilniaus miesto lauko reklamos stendai

Jei atsakėte taip į 10 klausimą, pagrįskite savo nuomonę

  1. Dauguma žmonių daugiau laiko praleidžia “prie ekranų”, todėl logiška, kad ten reklamas dažniau ir pastebi
  2. Labiau krenta i akis, ypac prie sviesaforu
  3. Nes telefonu žmonės naudojasi kiekviena laisva minute
  4. nes judantis vaizdas ryškios spalvos ar net garsas iškart patraukia akį
  5. Judantis vaizdas labiau atkreipia dėmesį
  6. Tai labiau atkreipia dėmesį ir siais laikais yra idomesne
  7. REKLAMOS REIKALINGOS.
  8. Viskas yra persikėlę į telefono ekranus, tad kartais sunku pamatyt, kas vyksta aplink
  9. Jei kalbama apie kompiuterio/telefono ekranuose matomą reklamą, tai jos dažnu atveju tiesiog negalime išvengti: ji iššoka ant video ar teksto, kurį norime paskaityti, įsipainioja tarp Instagram'o istorijų, Facebook'o įrašų. Nori nenori - pamatai. Pro stendą gali praeiti nepažiūrėjęs į jį.
  10. Dažniausiai lauke ne itin pastebiu reklamas, o kompiuterio ekrane jas pastebiu neretai