Jei atsakėte taip į 10 klausimą, pagrįskite savo nuomonę
Dauguma žmonių daugiau laiko praleidžia “prie ekranų”, todėl logiška, kad ten reklamas dažniau ir pastebi
Labiau krenta i akis, ypac prie sviesaforu
Nes telefonu žmonės naudojasi kiekviena laisva minute
nes judantis vaizdas ryškios spalvos ar net garsas iškart patraukia akį
Judantis vaizdas labiau atkreipia dėmesį
Tai labiau atkreipia dėmesį ir siais laikais yra idomesne
REKLAMOS REIKALINGOS.
Viskas yra persikėlę į telefono ekranus, tad kartais sunku pamatyt, kas vyksta aplink
Jei kalbama apie kompiuterio/telefono ekranuose matomą reklamą, tai jos dažnu atveju tiesiog negalime išvengti: ji iššoka ant video ar teksto, kurį norime paskaityti, įsipainioja tarp Instagram'o istorijų, Facebook'o įrašų. Nori nenori - pamatai. Pro stendą gali praeiti nepažiūrėjęs į jį.
Dažniausiai lauke ne itin pastebiu reklamas, o kompiuterio ekrane jas pastebiu neretai