Viešojo transporto naudojimas

Mes esame VTDK Kolegijos studentai darome apklausa apie viešojo transporto naudojima.

1. Jūsų lytis

2. Jūsų amžius

3. Jūsų išsilavinimas

4. Kaip dažnai nauduojates viešuoju transportą?

Kita

  1. Retai

5. Kaip vertinate viešąjį transportą?

6. Kaip dažnai vėluojate į autobusą?

7. Ar rūkote autobuse?

8. Kiek laiko praledžiate telefone važiuojant viešuoju transportu?

9. Ar jaučiatės saugiai viešajame transporte?

10. Kokia jūsų nuomone apie viešąjį transportą?

  1. kai nėra kitos išeities, tai važiuoti galima
  2. Grafikai neatitinka poriekių
  3. teigiama
  4. Viskas gerai su tuo viešuoju transportu, patogi elektroninė bilietų sistema, puikios telefonams pritaikytos programėlės.
  5. Gera

11. Kaip vertinate autobusų vairuotoju efektyvumą?

  1. pakenčiamai
  2. Gerai
  3. gaila, sunkiai labai dirba
  4. Didesnių pastabų neturėčiau.
  5. Gerai

12. Ar jaučiatės komfortiškai viešajame transporte?

13. Jūsų nuomone kokie pakeitimai turėtu įvykti viešajame transporte?

  1. gerinti tiek transporto kokybę, tiek vairavimo kultūra, maršrutus bei grafikus
  2. Grafikų tankinimas
  3. jokių
  4. labiau suderinti eismo tvarkaraščiai, nes kai kuriose bent jau Vilniaus vietose, būna taip kad visas transportas išvažiuoja vienu metu, o kitas artimiausias mažiausiai 10 min
  5. Reiktų daugiau A juostų ir didesnės jomis važiuojančių pažeidėjų kontrolės. Piko valandomis reikėtų daugiau transporto, nes būna per daug perpildytas.
  6. Nežinau

14.Ar jūs norėtumėte kad viešasis transportas būtu nemokamas visiem?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą