Viešojo transporto naudojimas
Mes esame VTDK Kolegijos studentai darome apklausa apie viešojo transporto naudojima.
1. Jūsų lytis
2. Jūsų amžius
3. Jūsų išsilavinimas
4. Kaip dažnai nauduojates viešuoju transportą?
Kita
- Retai
5. Kaip vertinate viešąjį transportą?
6. Kaip dažnai vėluojate į autobusą?
7. Ar rūkote autobuse?
8. Kiek laiko praledžiate telefone važiuojant viešuoju transportu?
9. Ar jaučiatės saugiai viešajame transporte?
10. Kokia jūsų nuomone apie viešąjį transportą?
- kai nėra kitos išeities, tai važiuoti galima
- Grafikai neatitinka poriekių
- teigiama
- Viskas gerai su tuo viešuoju transportu, patogi elektroninė bilietų sistema, puikios telefonams pritaikytos programėlės.
- Gera
11. Kaip vertinate autobusų vairuotoju efektyvumą?
- pakenčiamai
- Gerai
- gaila, sunkiai labai dirba
- Didesnių pastabų neturėčiau.
- Gerai
12. Ar jaučiatės komfortiškai viešajame transporte?
13. Jūsų nuomone kokie pakeitimai turėtu įvykti viešajame transporte?
- gerinti tiek transporto kokybę, tiek vairavimo kultūra, maršrutus bei grafikus
- Grafikų tankinimas
- jokių
- labiau suderinti eismo tvarkaraščiai, nes kai kuriose bent jau Vilniaus vietose, būna taip kad visas transportas išvažiuoja vienu metu, o kitas artimiausias mažiausiai 10 min
- Reiktų daugiau A juostų ir didesnės jomis važiuojančių pažeidėjų kontrolės. Piko valandomis reikėtų daugiau transporto, nes būna per daug perpildytas.
- Nežinau