Viešasis maitinimas

Gerb. respondentai, šią anoniminę anketinę apklausą atlieka 3 kurso studentės. Ja siekiama išsiaiškinti jūsų nuomonę apie viešojo maitinimo paslaugas. Prašome jūsų nuoširdžiai atsakyti į visus anketoje užduotus klausimus, nes atsakymai padės atlikti analizę. Kiekviena jūsų nuomonė mums labai svarbi. Pasirinktą variantą pažymėkite. Dėkojame!

Lytis:

Amžius:

Kaip dažnai lankotės viešojo maitinimo įstaigose (kavinėse, restoranuose, valgyklose..)?

Ar jus visada tenkina užsisakytas maistas/gėrimai?

Ar maisto/gėrimų kaina visada atitinka kokybę?

Ar jus tenkina padavėjų/barmenų aptarnavimas?

Ar kavinėse/restoranuose/valgyklose aplinka jums atrodo patraukliai ir higieniškai?

Ar prieš rinkdamiesi kavinę/restoraną/valgyklą pasidomite atsiliepimais?

Nurodykite faktorių, kuris svarbiausias renkantis vietą, kur nueiti pavalgyti?

Ką labiausiai norėtumėte pakeisti maitinimo įstaigose?

Ar visada valgiaraščiuose randate jūsų poreikius atitinkančio maisto (vegetariško,veganiško...)?

Kiek dažniausiai skiriate pinigų pavalgymui?

Kokios jūsų mėnesinės pajamos?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą