Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Jūsų patarimai, prašymai, pastebėjimai susiję su šia tema? (įstatymai, renginiai, susibūrimo vietų poreikis ir pan.)

  1. Neturiu pasiūlymu . Mėgstu dalyvauti bet ne rengti .:))
  2. Renginių šiom temom Lietuvoje tikrai labai trūksta. Jų daugiausia būna birželio mėnesį, kuris yra skaitomas pride month, o vėliau atrodo užmirštama
  3. Manau turėtų būti įteisinta homoseksualų santuoka.
  4. Daryti pokyčius švietimo programose.
  5. Dauguma žmonių užauga nesuprasdami savęs, todėl apie lgbt reikėtų pradėti kalbėti mažiem vaikams. Maži vaikai yra supratingiausi ir lengvai supranta, jie galėtų pakeisti ir kitų nuomonę.
  6. Patarimas vienas. Tiesa Jus išlaisvins:) Daugiau pasitikėjimo priimant save. Aplinka Jus priims, jeigu Jūs save priimsit. O visa kita tik detalės. Man asmeniškai labiausiai trūksta įstatiminės bazės dėl partnerystės/santuokos įteisinimo.
  7. Galėtų būti daugiau tokių vietų kaip Soho klubas, pvz: kavinukės, kiti klubai ir t.t., nebūtinai išskirti LGBTQ+ nariams, bet kad žmonės ten jaustųsi saugiai. Įstatymų tema tikrai labai plati ir kiekvienas LGBTQ+ narys pasakys kad teisių ir laisvių turi mažai: partnerystė/santuoka tarp tos pačios lyties atstovų, įsivaikinimas, lyties pasikeitimas ir operacija, ir dokumentuose, hormonų terapija.. tokių teisių LGBTQ+ nariai neturi. Renginių atžvilgiu tikrai galėtų buti daugiau didesniu renginių kaip eitynės ar tiesiog susibūrimai, nes eitynes vyksta tik karta metuose, o susibūrimų daug taip pat nebūna, nebent Pride Month metu. Galėtų buti daugiau edukacijos programų, klubų ir pan visų amžių žmonėms Taip pat genderqueer tuoletai, kurie vis dar pripažįstami labai retai
  8. Daugiau šviesti jainimą šia tema, kad įgautų supratimą ir mažiau būtų seksualinio smurto
  9. Reikia įtvirtinti lygybę teisiškai ir socialiai.
  10. Manau turėtų būti daugiau renginių