Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje
Jūsų patarimai, prašymai, pastebėjimai susiję su šia tema? (įstatymai, renginiai, susibūrimo vietų poreikis ir pan.)
Lygios teisės visais aspektais
Labai reikia įstatymų keitimo, jie jau labai ilgai nesikeičia. Renginių visai yra, ypač Lietuvos rinkos atžvilgiu.
Manau, kad dabar labiausiai reikalingi yra edukaciniai renginiai, programos mokyklose (ypač mažesniuose miestuose, rajonuose, kaimuose), jei įmanoma, net atskiros pamokos, tačiau labai svarbu visų pirma šiuo klausimu šviesti mokytojus, nes dažnai būtent jie tampa tais žmonėmis, kurie verčia nesaugiai jaustis mokinius, slepiančius savo seksualinę orientaciją, tapatybę, ar tiesiog palaikančius LGBT+ bendruomenę (tai turbūt aukščiausias netolerancijos lygis - engti tuos, kurie tiesiog palaiko kitus, patys nepriklausydami LGBT+ bendruomenei). Žinoma, visos kitos iniciatyvos taip pat padėtų ir yra būtinos, tačiau didžiausia naida būtų pradėti nuo jaunų žmonių, kurie, pamatę, kad galima padaryti daugiau, patys imtųsi iniciatyvos.
Nereikalingi 🙂
Viskas beprasmiška. Fašistams nieko neįrodysi
Galimybė susituokti.
Manau mokyklose nereikia vaikams LGBT mokymu jokiu, ypatingai darzeliuose. Parado rengimas kelia daugiau neigiamu emociju nei teigiamu. Is kitos puses manau kad turi buti leista partnerius laikyti istatimiskai kaip seimos narius kad galetu i reanimacija ieiti ir manau turetu buti vestuves iteisintis tarp tos pacios lyties asmenu.
Kaip ir sakiau, ne ant tiek dalyvavau kad puikiai viską žinočiau. Seku Lietuvių LGBT puslapius, kiek info suteikia tiek ir pakanka -- iš jų nuorodų, postų ir radau šią anketa kad pasidalinčiau mintimis, ir nors kažkiek jums būtų į naudą apklausom ar pnš.
Manau dar esame toli iki pačių žmogui natūraliausių įstatymų priėmimo, tokių kaip santuokos įteisinimas. Svarstymas apie partnerystę man skamba kaip pažeminimas, maždaug "pagalvosiu ar galit būt poroje ar ne". THIS IS NOT FAIR! Renginių galėtų būti ir daugiau. Mes neturėtumėm bijoti slėpti meilės, tai yra gražu.
Pvz. Aš esu homoseksualus ir dirbu krašto apsaugos sistemoje ten gan sunku but tokiam žmogui nes darbas ir taip itemptas ir stresiniu situaciju būna pasitaiko dažnai, o kai žinai kad ezi vengemas ir dar jauti psichologini spaudima iš kaikuriu homofobu tai buna išvis nepakelemu akimirku.