Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?

  1. Taip, įdomus. Kaip ir visur, teko susidurti su visokių vertybinių nuostatų žmonėmis. Tai, kad asmuo yra LGBTQ+ dar nerodo kad jis iš principo malonus ir geras. Yra ir mokančių bendrauti yra ir savo elgesiu užsiimančių. O šiaip aplinka draugiška. Skiriasi nuo kitų vietų tik tuo, kad yra garantuojamas saugumas LGBTQ+ .
  2. Kol kas ne.
  3. Lankiausi soho, nelabai turiu nuomones. Visur zmones vienokie ar kitokie.
  4. Ne, bet labai norėčiau.
  5. Taip, ypač Pride ir Soho. Labai smagūs ir šviesūs žmonės.
  6. Baltic pride, soho. Patiko, šilti žmonės
  7. Ne. Gyvenu per toli tokių renginių ir neturiu pinigų kaip atvykti.
  8. Dalyvavau Baltic Pride
  9. Ne. Mielai sudalyvauciau, bet (gal is nezinojimo) manau, kad LGBT bendruomenes renginiai / vietos yra gan uzdari ir i ne LGBT zmones ziuri i salies, kaip i “nepriklausancius”/ ne prie ko.
  10. Ne