Taip, esu. Įspūdžiai dvilypiai: iš vienos pusės smagu, geros emocijos, artumas, tačiau, kartais yra peržengtos ribos.
Ne
Kolkas dar ne
Taip, atmosfera labai saugi ir draugiška. Visi pozityvūs ir pagarbūs aplinkiniams.
Neteko
Neteko.
Neesu. Bet įspūdžiai apie žmones paprasti. Nieko nesiskiria nuo kitų.
Nesu.
Taip
Labai norėčiau, bet deja gyvenu kaime, tad nėra galimybių nuvykti, tačiau ateityje, kuomet baigsiu mokyklą, tikrai sudalyvausiu