Vieša kalba

Jūsų nuomone, kaip peržengti viešo kalbėjimo baimę?

  1. Kalbant tikėti ir išmanyti,tai ką kalbi.
  2. Mokytis
  3. Bendravimas
  4. Ko bijai, tai tą turi daryti,perlipti per save.
  5. Tik treniruotės,daug bendravimo, akiračio plėtimas ir diskusijos.
  6. Versti save tuo uzsiimti kol ivyks luzis.
  7. Manau reikia daugiau bendrauti su įvairiais žmonėmis,įvairiom temom ir kuo didesniam žmonių rate,tačiau tuo pačiu metu,tas bendravimas turi teikti malonumą ir tarp tų žmonių turi jaustis komfortiškai,tai gali būti draugai,kolegos,giminės,tuo pat metu reikia pirmam užvesti pokalbį,tai būtų kaip ir adaptacija prie didesnės žmonių auditorijos,aš bent darydavau taip ir man padėjo.
  8. Kuo daugiau kalbėti
  9. Per praktiką. Jei bijai kalbėt, tai specialiai eini ir kalbi, tam, kad įveikti šią baimę.
  10. Pasitikėti savimi ir patirtis