Jūsų nuomone, kaip peržengti viešo kalbėjimo baimę?
Man padeda tas posakis įsivaizduok, kad tavęs klausantys yra nuogi 😁
Tiksliai žinoti ką pateiksime, kaip tai pateiksime publikai, kad būtume pilnai užtikrinti savimi ir tikėtume patys, kad esame pasiruošę. Kitas žingsnis išsiaiškinti kokiai publikai, bus pasakojama tema, tam, kad žinotome kokiu būdu perteikti informaciją ( pvz:. Vaikai - informacija priima žaismingesniu būdu, paaugliai - juokelių forma ir t.t.). Ir paskutinis žingsnis repetuotis, naudojantis savo vaizduote, išsivaizduojant, kad esate prieš publiką ir atlikinėjant visus minetus pubktus. Bei kuo daugiau turėsime viešų kalbėjimų, tuo stiresni jusimės.
Pirmiausia patikėti tuom ką nori perteikti.
Bandyti viešiai kalbėti
valdyti savo emocijas, nuolat ugdyti pasitikėjimą savimi, gerai mokėti tekstą mintinai
Dirbti :)
Pvz.: padeda darbas prieš veidrodį
Didinti savo pasitikejima savimi- kursai, knygos, ...
Kuo dažniau susidurti su tuo ir perlipti per save
Išgert degtinės prieš
Reikia tiesiog persilaušti ir suprasti viena dalyką. Kad savo trūkumus, baime ir klaidas matai tik tu pats jei kalbesi su šypsena nebijosi akių kontakto niekas nieko nesupras kas dedasi galvoj